Candidate Classes
Omicron
Jill Barnett (ECE)
Jennifer DeBeck (GEO)
Anna Gabaldon (MECH)
Heidi Manicke (GEO)
Riana Sartori (ECE)
Alisa Yao (MINE)
Xi
Margaret Wardhaugh
Alex Lush (CHBE)
Eun Lee (CHBE)
Hilary Talbot (CIVIL)
Jan Leuchachandej (MECH)
Erin Brophy (CHBE)
Emma Brown (CIVIL)
Kiki Chan (CHBE)
Nu
Ajanthia Gunaratnam (MTRL)
Funke Omole (CHBE)
Saghar Soleimani (CIVIL)
Megan Sun (ECE)
Mu
Katherine Dennert (CIVIL)
Kathleen McKenzie (CHBE)
Tina Lin
Lambda
Sarah Brown
Holly Burton (MINE)
Ruoping Shen (ENG PHYS)
Jane Tao (MECH)
Ariel Winkelmeyer (MINE)
Kappa
Gloria Kwong (CIVIL)
Winnie Lai (ENG PHYS)
Natalie Silvanovich (ECE)
Kelly Shkuratoff (ECE)
Angela Meng
Noor Teja (MINE)
Iota
Lindsay Reid
Larissa Pearson
Jessica McCreedy (MINE)
Kate Bisnaire (MECH)
Theta
Angela Melick (MECH)
Kasia Celler (CHEM)
Carmen Lau (MECH)
Lieu Huynh (MTRL)
Qing Gu (ECE)
Melody Tsou (ECE)
Nicole Pesch (IGEN)
Eta
Denise Chang
Yuehan Ding (CHEM)
Amy Fang (CHEM)
Ainaz Ghaleh-Molaee (MECH)
Sukhmani (Suki) Gill
Justine Lu (ECE)
Abrelyn Malapad (MECH)
Shannon Wang (ENG PHYS)
Zeta
Amber Adams (MTRL)
Shannon Lau (ENG PHYS)
Karine Lim-Kong (MECH)
Heather Neilson (SCIENCE)
Melissa Tan (IGEN)
Epsilon
Des Bowes (MECH)
Sunjin Park (MTRL)
Delta
Jenn Parry (MTRL)
Anu Saini (CIVIL)
Harinder Sandhu (CHEM)
Doris Tang (ENG PHYS)
Gamma
Donna Chang (ECE)
Erica Farnworth (CIVIL)
Mehrnoush Sardashti (ECE)
Dhruti Trivedi (ENG PHYS)
Melissa Wong (MECH)
Beta
Ewa (Kwiatkowska) Chang (BIO)
Christina Estey (MTRL)
Clarissa (Gamboa) Brennan (MECH)
Leslie (Lewis) Atwell (MINE)
Anna Mewhort (ECE)
Andrea Ouchi (MINE)
Kym (Rich) Bogan (IGEN)
Julia (Steele) Martens (GEO)
Alpha
Rachel Barstow (ECE)
Ronaye Beck (CHEM)
Erin Brown (MECH)
Kate Eldridge (CHEM)
Melody (Armstead) Farnworth (BIO)
Francesca (Adriano) Good (BIO)
Rhonda Hyslop (CHEM)
Dana Kulic (Electro-Mech)
Angela (Dobson) Oldknow (MECH)
Tabitha Poehnell (BIO)
Becky Stewart (ECE)
Pamela Woyciehouski (MECH)
BETA DELTA
Sajida Chowdhury (IGEN)
Delila Gama
BETA GAMMA
Ada Hmoud
Alex Larson (CHBE)
BETA BETA
Humleen Samra (CHBE)
Beta Alpha
Katelin Fung (ELEC)
Ann Joby (CHBE)
Amanda Murphy (BMEG)
Emily Reid (MANU)
Emily Remmers (CHBE)
Ray Rose
Hayden Scott (BMEG)
Omega
Mika Campbell Nishimura (CIVIL)
Denise Chu
Ashli Forbes (ENG PHYS)
Karisma Jutla (MTRL)
Samantha Lopez
Shannon Smyth (IGEN)
Aleksandra Vujicic (ELEC)
Psi
Laurel Acacia (MINE)
Gillian Chiu (MTRL)
Catalina Decasto (MTRL)
Emma Jackson (MECH)
Lina Lem (CHBE)
Madison Maurice (ELEC)
Nikita Paskiewich (MINE)
Tyra Phillips (CHBE)
Nicola Soles
Chi
Holly Chwaklinksi (ELEC)
Emma Dodyk (MTRL)
Rosalind Fomin
Kirsty Hawke (ELEC)
Cecilia Hollier (IGEN)
Gabrielle Sabaten (MTRL)
Maria Sottile (ENG PHYS)
Veronica Tjokro
Daniela Valladares
Amy Zhou
Phi
Chantelle Chan (MTRL)
Erica Forkheim (GEO)
Harleen Julka
Stella Oh (MECH)
Maria Tu
Eve Ulmer (IGEN)
Rita Wang (GEO)
Diana Watson (IGEN)
Madeleine Yeskoo (IGEN)
Upsilon
Hope Anumba
Amber Donnelly (ENG PHYS)
Giulia Dressler
Asha Fidow
Zoe Gerardson (ENVE)
Kayla Giles (CHBE)
Adrianna Gramm (ENG PHYS)
Theresa Kikuchi
Ruth Landicho (MTRL)
Erica Mason (CIVIL)
Cheyanne Nikolaisen (CHBE)
Andaman Setavoraphan
Julianna Weldon (MINE)
Mandy Wong
Wendy Zhou
Tau
Alex An (CHBE)
Sahba El Shawa (MECH)
Meagan Fabel
Geneva Gordon (IGEN)
Esther Mutinda (ECE)
Ruth Negash (ECE)
Amy Newfeld
Eva Savage (MTRL)
Amanda Tuey (MECH)
Sigma
Alexa Dumaine (MINE)
Jessica Hohner (ECE)
Alanna Jones
Theresa Mammarella (ECE)
Lorena Polovina (CIVIL)
Mallory Savich (MECH)
Liz Vasilkovs (MECH)
Rho
Natasha Carriere (GEO)
Kimberly Chan (MECH)
Olina Chang (GEO)
Jennifer Goodale (GEO)
Cindy Gu (MECH)
Rachel Jackson (CIVIL)
Dominique Low (ECE)
Rebecca McCreedy (MECH)
Maria Strasky (ECE)
Alex Stuckless (ECE)
Vanessa Van Aert (CHBE)
Shara Viaje (CIVIL)
Laura Wynne (ECE)
Roxie Xueke Yu (MECH)
Pi
Colleen Chau (CHBE)
Ana Cristina Lopez Fernandez (ECE)
Carly Jones (ENG PHYS)
Veronica Knott (MINE)
Nicole Kosloski (MTRL)
Megan Le (CIVIL)
Alannah Yip (MECH)